

31 350 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 10 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.65 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 15 см |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Заттардың саны, дана | 19 |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат HSS-Co(8%) |
| Ені | 3 қараңыз |