

740 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.02 кг |
| Биіктігі | 4 қараңыз |
| Бұрғы диаметрі, мм | 5.4 |
| Ұзындығы | 15 см |
| Ұзындығы, мм | 93 |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Өңдеу материалы | Металл |
| Бұрғы материалы | Жоғары жылдамдықты болат |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 57 |
| Түрі | спиральді |
| Қайрау бұрышы, градус | 118 |
| Ені | 0.5 см |