
2 490 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.07 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Диаметрі, мм | 55 |
| Ұзындығы | 20 см |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Жұмыс бөлігінің қаттылығы, HRC | 42-50 |
| Түрі | қауырсын |
| Шанақтың түрі | ойығы бар алтыбұрышты сапты |
| Ені | 0.5 см |