

2 620 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.5 кг |
| Сыртқы диаметрі, мм | 28.6 |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 22 см |
| Қону диаметрі, мм | 4.8 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Қалыңдығы (мм) | 5 |
| Ені | 4 қараңыз |