

2 120 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.01 кг |
| Сыртқы диаметрі, мм | 22.2 |
| Биіктігі | 4 қараңыз |
| Ұзындығы | 6 см |
| Қону диаметрі, мм | 4.8 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Қалыңдығы (мм) | 5 |
| Ені | 0.5 см |