


4 540 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 24000 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.24 кг |
| Түрі | соңғы |
| Биіктігі | 5 см |
| Біліктің диаметрі, мм | 12 |
| Диаметрі, мм | 12 |
| Ұзындығы | 5 см |
| Кескіштердің саны, дана. | 3 |
| Қатты қорытпаның маркасы | ШҚ 8 |
| Мақсаты | ламинатталған беттер мен ДСП бойынша |
| Жалпы ұзындығы, мм | 73 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 32 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Ені | 8 см |