


18 510 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 12000 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.36 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Мойынтіректің диаметрі, мм | 12,7 |
| Біліктің диаметрі, мм | 12 |
| Диаметрі, мм | 89 |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Кескіштердің саны, дана. | 2 |
| Мақсаты | Ағаш бойынша |
| Жалпы ұзындығы, мм | 67 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 19 |
| Радиусы, мм | 15,8 |
| Ені | 8 см |