
7 600 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 24000 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.21 кг |
| Түрі | соңғы |
| Биіктігі | 5 см |
| Біліктің диаметрі, мм | 12 |
| Диаметрі, мм | 20 |
| Ұзындығы | 15 см |
| Кескіштердің саны, дана. | 3 |
| Қатты қорытпаның маркасы | ШҚ 6 |
| Мақсаты | Ағаш бойынша |
| Жалпы ұзындығы, мм | 120 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 60 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Ені | 4 қараңыз |