


15 880 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 14000 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.36 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Біліктің диаметрі, мм | 12 |
| Диаметрі, мм | 69.9 |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Кескіштердің саны, дана. | 2 |
| Қатты қорытпаның маркасы | ШҚ 6 |
| Мақсаты | Ағаш бойынша |
| Жалпы ұзындығы, мм | 65.2 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 30.2 |
| Еңкею бұрышы, град. | 45 |
| Ені | 8 см |