


5 890 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 18000 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.24 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Мойынтіректің диаметрі, мм | 12.7 |
| Біліктің диаметрі, мм | 8 |
| Диаметрі, мм | 38.1 |
| Ұзындығы | 5 см |
| Кескіштердің саны, дана. | 2 |
| Мақсаты | Ағаш бойынша |
| Жалпы ұзындығы, мм | 58 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 17.5 |
| Радиусы, мм | 6.3 |
| Ені | 8 см |