
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.032 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.03 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 10 см |
| Ұзындығы, мм | 100 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 6 |
| Өлшемі min, мм | 6 |
| Стандарт | МЕМСТ2838 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 3 қараңыз |