

910 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.05 кг |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Екі жақты | Иә |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Ұзындығы, мм | 139 |
| Шаншу | Жоқ |
| Материал | Cr-V болат |
| Біржақты | Жоқ |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 10 |
| Өлшемі min, мм | 8 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Стандарт | МЕМСТ 2838 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 5 см |
| соқпалы | Жоқ |