
22 200 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Магниттелген ұштық | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 1.5 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Ұзындығы | 36 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 6 |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Өзекті жабу | сәтен/айна |
| Серия | PRO |
| Қаламның пішіні | Тікелей |
| Қараланған прецезионды ұштама | Иә |
| Ені | 5 см |
| іс | Жоқ |