

21 010 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Атыс штыры | шаршы |
| Шабуылшының салмағы, кг | 5 |
| Қаптамадағы салмақ | 6.02 кг |
| Биіктігі | 16 см |
| Ұзындығы | 91 см |
| Ұзындығы, мм | 910 |
| Шынықтыру | Иә |
| Бас материалы | Болат 55 |
| Тұтқаның материалы | фибергласс |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Ені | 7 қараңыз |