
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 3.08 кг |
| Биіктігі | 29 см |
| Ұзындығы | 29 см |
| Парақтың ұзындығы, см | 35 |
| Парақтар саны, дана. | 1000 |
| Қабаттар саны, дана. | 2 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Жай-күй | Жаңа |
| Ені | 23 қараңыз |
| Парақтың ені, см | 23 |