

1 770 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бюгель, мм | 8 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.35 кг |
| Биіктігі | 26 см |
| Түктің биіктігі, мм | 18 |
| Диаметрі, мм | 48 |
| Ұзындығы | 33 см |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Өңделетін бет | өрескел |
| Өндіріс технологиясы | termofusion |
| Ені | 6 см |