
2 800 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 2.2 |
| Min диаметрі, мм | 0.5 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.03 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Ұзындығы | 12 см |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Заттардың саны, дана | 10 |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Дайындау әдісі | профильді тегістеу |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық, HRC | 63-66 |
| Түрі | Тегістелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік иін |
| Қайрау бұрышы | 135 |
| Ені | 0.5 см |