

29 610 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Сверелдер жинағы Зубр 29626-H19 арналған легирленген және көміртекті болаттар беріктік шегі 1000Н/мм2 дейін, тот баспайтын және ыстыққа төзімді болаттар, түсті металдар, сұр шойын және пластмасса. Максималды қызмет ету мерзімі бар жоғары сапалы, дәл және өнімді бұрғылау ұшы. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 бойынша профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" бұрғылау дәлдігі класына сәйкес келеді. Крест тәрізді қайрау бұрғылауды алдын ала кернеусіз бастауға мүмкіндік береді. 135°-қа тең шыңдағы қайрау бұрышы жұмыс өнімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 10 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Артикул | 29626-H19 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.65 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 15 см |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Заттардың саны, дана | 19 |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат Р6М5К5 |
| Дайындау әдісі | профильді тегістеу |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық, HRC | 63-66 |
| Түрі | Тегістелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік иін |
| Қайрау бұрышы | 135 |
| Ені | 3 қараңыз |