
Бүріккіш бақша өскіні 425115, жабық және бақша өсімдіктерін біркелкі, жоғары сапалы бүрку және тыңайтқышпен қамтамасыз етуге арналған. Шланг арматурасы, суару құлпы, иықтағы тасымалдау белдігі, қысымды босату клапаны.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Росток |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 425115 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.2 кг |
| Биіктігі | 18 см |
| Ұзындығы | 44 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Пластик |
| Сорғының болуы | Иә |
| Бактың көлемі, л | 5 |
| Иыққа тағуға арналған белдік | Иә |
| Түрі | Тасымалданатын |
| Ені | 18 см |