

356 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы STAYER 29602-3, металл конструкциялар мен дайындамаларды бұрғылау үшін бұрауыштармен және электрлік бұрғылармен бірге қолданылады. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 талаптарына сәйкес бұрандалы прокат әдісімен жасалған және "В" дәлдік класына сәйкес келеді. 118° жоғарғы жағындағы қайрау бұрышы алдын ала бұрғылаусыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29602-3 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.01 кг |
| Биіктігі | 3 қараңыз |
| Бұрғы диаметрі, мм | 3 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 61 |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Өңдеу материалы | Металл |
| Бұрғы материалы | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 33 |
| Түрі | спиральді |
| Қайрау бұрышы, градус | 118 |
| Ені | 0.5 см |