
Бұрауыш ЗУБР 2565, бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жұмысты жеңілдету үшін сырғанауға қарсы резеңкеленген тұтқа. Реверс бекіткіштерді бұрап алуға да, бұрауға да мүмкіндік береді. Протектор қолды кездейсоқ соққыдан қорғайды. Жұмыс 5/16" шанағы бар биттермен де, ½" қосылатын квадраты бар соққы бастарымен де мүмкін. Ресурсы жоғары қашаулар хром-ванадийлі болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2565 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.98 кг |
| Биіктігі | 22 см |
| Ұзындығы | 40 см |
| Жиынтықтағы қондырмалар саны, дана | 6 |
| Қосу алаңы | 1/2" |
| Ұштықтың түрі | Жинақ |
| Екпінді | Иә |
| Ені | 13 қараңыз |