
STEHER BS-58-45 бензинді шынжырлы ара, жеке учаскедегі мерзімді жұмыстарға арналған: ескі ағаштарды кесу, өсіп кеткен бұтақтарды алып тастау, отын дайындау және т.б. Қарапайым және сенімді қозғалтқышы, дірілге қарсы тиімді жүйесі және тұтқалардың ойластырылған пішіні бар заманауи құрал. Бақша учаскесіне күтім жасау бойынша тамаша шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | STEHER |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BS-58-45 |
| Салмағы (кг) | 5.8 |
| Қаптамадағы салмақ | 7.5 кг |
| Шынжыр тежегішінің іске қосылу уақыты, сек | 0.12 |
| Биіктігі | 26 см |
| Өлшемдері (мм) | 435х260x310 |
| Ұзындығы | 50 см |
| Шинаның ұзындығы, мм | 450 |
| Тізбекті майлауға арналған май багының сыйымдылығы, мл | 260 |
| Жанармай багының сыйымдылығы, мл | 550 |
| Сілтемелер саны, дана. | 72 |
| Айналымның максималды жиілігі, айн/мин | 11000 |
| Қуаты, кВТ | 2.6 |
| Қуаты, а.к. | 3.5 |
| Қозғалтқыштың көлемі, текше см | 58 |
| Тізбек қадамы, дюйм | 0.325 |
| Ені | 29 см |