
Крутящий кілт ЗУБР 64094-210_z01, бекіткіштермен жұмыс істеу үшін розеткалары бар жинақта, реттелетін тарту күші қажет жерлерде қолданылады. Крутящий кілт бекіткіштің тарту күшін жоғары дәлдікпен анықтауға мүмкіндік береді. Өлшемдердің кең ауқымына байланысты тұтас металды, май мен бензинге төзімді тұтқаны машина жасау мен өнеркәсіптің әртүрлі салаларында қолдануға болады. Бұрандалы қосылыстарды қатайту кезінде айналу моментін көбейту және қалыпқа келтірілген мәнге жету туралы хабарлау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 64094-210_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.66 кг |
| Биіктігі | 8 см |
| Ұзындығы | 49 см |
| Қосылатын шаршы, дюйм | 1/2" |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 28-210 |
| Ені | 6 см |