
Крутящий кілт ЗУБР 64091-025_z01, реттелетін тарту күші қажет жерлерде бекіткіштермен жұмыс істеу үшін шеткі розеткалармен бірге қолданылады. Крутящий кілт бекіткіштің тарту күшін жоғары дәлдікпен анықтауға мүмкіндік береді. Өлшемдердің кең ауқымына байланысты тұтас металды, май мен бензинге төзімді тұтқаны машина жасау мен өнеркәсіптің әртүрлі салаларында қолдануға болады. Бұрандалы қосылыстарды қатайту кезінде айналу моментін көбейту және қалыпқа келтірілген мәнге жету туралы хабарлау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 64091-025_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.77 кг |
| Биіктігі | 7 қараңыз |
| Ұзындығы | 30 см |
| Қосылатын шаршы, дюйм | 1/4" |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 2-24 |
| Ені | 6 см |