30 680 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Агрессивті химикаттармен жұмыс істеуге арналған бүріккіш RACO 4240-54/500, өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғауға арналған. Сапалы бүркеді, жұмысқа ыңғайлы, сенімді, ұзақ қызмет ету мерзімімен. Бүріккіш ерітіндімен жанасатын тығыздағыш сақиналар мен басқа элементтер коррозиялық қышқылға, сілтілікке және басқа ортаға ерекше төзімді VITON материалын қолдану арқылы жасалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Raco |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4240-54/500 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.6 кг |
| Биіктігі | 25 см |
| Ұзындығы | 50 см |
| Шлангтың ұзындығы, м | 0.25 |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Бактың көлемі, л | 5 |
| Бүріккіштің ағынын реттеу | Иә |
| Түрі | Тасымалданатын |
| Түсі | ақ/қара |
| Ені | 19 см |