131 870 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Баспалдақ баспалдақ - трансформатор СИБИН 38853, әртүрлі шаруашылық жұмыстарын орындауға арналған. Жоғары сапалы материалдармен үйлескен сенімді конструкция пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Баспалдақтардың бүйір қабырғаларымен берік байланысы. Сенімді тіректер тұрақты жағдайды қамтамасыз етеді. Топсалы қосылыстардың құлыптары сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Ойық басқыштар. Сырғуға қарсы тірек ұштары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Материал | Алюминий |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38853 |
| Қаптамадағы салмақ | 15.2 кг |
| Түрі | трансформер |
| Биіктігі | 34 см |
| Баспалдақтың екі секциясының биіктігі, см | 278 |
| Бір секцияның биіктігі, см | 152 |
| Ұзындығы | 146 см |
| Бір жағынан сатылар саны, дана | 4 х 5 |
| Максималды биіктігі, см | 576 |
| Ені | 28 см |
| Тұрақтандырғыштың ені, см | 80 |