
39 550 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Алмаз кескіш жүзі БИЗР 36665-350_z01, бетон, асфальт, тротуар плиталары, отқа төзімді кірпіш және басқа да тығыздығы жоғары құрылыс материалдары үшін тігістерді және бензинді кескіштерді пайдалану арқылы кесу үшін қолданылады. Жоғары сапалы болат дискінің беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді, жасанды гауһар тастардан жасалған жоғары тығыздықтағы кесу қабаты жұмысты мүмкіндігінше оңай және дәл орындауға мүмкіндік береді. БИЗОННЫҢ алмазды кескіш дөңгелектері – бұл мінсіз функционалдылықпен үйлесетін сапа мен бағаның оңтайлы арақатынасы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Сегменттер саны | 24 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36665-350_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 18.4 кг |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Кесу жиегінің биіктігі (мм) | 10 |
| Дискінің диаметрі, мм | 350 |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Қону диаметрі (мм) | 25.4 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | бетон, асфальт, тротуар плиталары, отқа төзімді кірпіш бойынша |
| Кесу түрі | құрғақ |
| Ені | 4 қараңыз |