63 110 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Тойтарма KRAFTOOL 31183, әртүрлі материалдардан бір бөліктен тұратын қосылыстар жасау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 31183 |
| Қаптамадағы салмақ | 0 келі |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Тойтармалар материалы | тот баспайтын болат/ болат/ алюминий |
| Бұрандалы тойтармалардың өлшемі | М3, М4, М5, М6, М8, М10, М12 |
| Тойтармалар түрі | сыртқа шығарғыштар |
| Ені | 0.5 см |