
38 690 ₸
Көтерме бағаны көрсету
KRAFTOOL 311708-05 бұрандалы тойтармалар бір бөліктен тұратын тойтарманы және сонымен бірге екі немесе одан да көп материал қабаттарынан беріктігі жоғары ажыратылатын бұрандалы қосылысты алу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 311708-05 |
| Қаптамадағы салмақ | 11.5 кг |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Диаметрі | М5 |
| Ұзындығы | 9 қараңыз |
| Қаптамадағы саны, дана | 1000 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тойтармалар түрі | бұрандалы |
| Ені | 10 см |