
39 600 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР 29870-H7_z01 жабдығы бар алмас қашаулар жинағы қаптау материалдарында тегіс тесіктерді алуға арналған. Алмаздардың жоғары статикалық және динамикалық беріктігі. Алмаз түйіршіктерінің жұмыс жиегінің бетіне біркелкі таралуы материалдың жарықтар мен сынықтарсыз ұқыпты бұрғылануын қамтамасыз етеді. Тәждердің корпусы жоғары сапалы көміртекті болаттан жасалған. БИЗОННЫҢ гауһар тастары жоғары беріктігімен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді. Алмаз дәнінің өлшемі 60-100.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі, мм | 68 |
| Min диаметрі, мм | 20 |
| Артикул | 29870-H7_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.1 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Ұзындығы | 21 қараңыз |
| Тәждер саны | 7 |
| Тәж материалы | Көміртекті болат |
| Қамту | гальваникалық жабын |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы иін |
| Ені | 5 см |