

71 600 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Металлға арналған бұрғылар жинағы KRAFTOOL 29656-H25, металл конструкциялар мен дайындамаларды бұрғылауға арналған. Kraftool металл бұрғылары инновациялық технология мен ымырасыз сапаны біріктіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 13 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Артикул | 29656-H25 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.35 кг |
| Биіктігі | 11 қараңыз |
| Ұзындығы | 19 см |
| Заттардың саны, дана | 25 |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат HSS-Co(8%) |
| Ені | 5 см |