

53 210 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Металлға арналған бұрғылар жинағы KRAFTOOL 29651-H25, металл конструкциялар мен дайындамаларды бұрғылауға арналған. Металлға арналған бұрғылар Крaftool инновациялық технология мен ымырасыз сапаны біріктіреді, бұл металл конструкциялар мен дайындамалардағы саңылаулардың ұзақ қызмет ету мерзімін және жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 13 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Артикул | 29651-H25 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.35 кг |
| Биіктігі | 11 қараңыз |
| Ұзындығы | 19 см |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Заттардың саны, дана | 25 |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат HSS-G, М2(S6-5-2) |
| Ені | 5 см |