

24 100 ₸
Көтерме бағаны көрсету
KRAFTOOL 29651-H19 металл бұрғыларының жинағы металл конструкциялар мен дайындамаларды бұрғылауға арналған. Металлға арналған бұрғылар Крaftool инновациялық технология мен ымырасыз сапаны біріктіреді, бұл металл конструкциялар мен дайындамалардағы саңылаулардың ұзақ қызмет ету мерзімін және жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 10 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Артикул | 29651-H19 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.65 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 15 см |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Заттардың саны, дана | 19 |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат HSS-G, М2(S6-5-2) |
| Ені | 3 қараңыз |