
Өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғауға арналған GRINDA 8-425158_z02 портативті бүріккіш. Аяқ тіректері, манометр, шланг арматурасы, иықтағы тасымалдау белдігі, жезден жасалған ұзартқыш сым, ұзартқыш сымның ұзындығы 77-108 см, ағынды реттеу, қысымды босату клапаны.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8-425158_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 2.04 кг |
| Биіктігі | 18 см |
| Ұзындығы | 58 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Ұзартқыш сымның материалы | Жез |
| Бактың көлемі, л | 8 |
| Бүріккіштің ағынын реттеу | Иә |
| Иыққа тағуға арналған белдік | Иә |
| Түрі | Тасымалданатын |
| Ені | 18 см |