
Өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғауға арналған GRINDA 8-425155_z02 портативті бүріккіш. Кең мойын, аяқ тіректері, манометрдің болуы және шланг арматурасы. Иықтағы тасымалдау белдігі, жезден жасалған телескопиялық ұзартқыш сым, ағынды реттеу және қысымды босату клапаны.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8-425155_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.68 кг |
| Биіктігі | 18 см |
| Ұзындығы | 44 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Жез |
| Ұзартқыш сымның материалы | Жез |
| Сорғының болуы | Жоқ |
| Бактың көлемі, л | 5 |
| Иыққа тағуға арналған белдік | Иә |
| Түрі | Тасымалданатын |
| Ені | 18 см |