
Өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғауға арналған GRINDA 8-425115_z02 портативті бүріккіш. Кең мойын, шланг арматурасы, алюминий ұзартқыш сым, иық тасымалдау белдігі, ағынды реттеу, суару құлпы, қысымды босату клапаны.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8-425115_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.43 кг |
| Биіктігі | 18 см |
| Ұзындығы | 43 қараңыз |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Ұзартқыш сымның материалы | Алюминий |
| Бактың көлемі, л | 5 |
| Иыққа тағуға арналған белдік | Иә |
| Түрі | Тасымалданатын |
| Ені | 18 см |