
2 990 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Қол бүріккіш GRINDA 8-425057_z02, өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8-425057_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.26 кг |
| Биіктігі | 16 см |
| Ұзындығы | 26 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Полиэтилен |
| Сорғының болуы | Иә |
| Бактың көлемі, л | 1 |
| Түрі | Қолмен |
| Ені | 11 қараңыз |