
STAYER 64064-210_z01 бұрау моментінің кілті бекіткіштің тарту күшін жоғары дәлдікпен анықтауға мүмкіндік береді. Өлшемдердің кең ауқымына байланысты машина жасау мен өнеркәсіптің әртүрлі салаларында қолдануға болады. Тұтас металл, май-бензинге төзімді тұтқа. Бұл кілт лицензияға дейінгі құрал болып табылады және онымен жұмыс істегенде бекіткіштердің сынуын болдырмауға көмектеседі. Хромомолибденді ысырмалы механизм жұмыс кезінде жоғары жүктемелерге төзімділікті қамтамасыз етеді. Кілттің эргономикалық тұтқасы қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 64064-210_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.25 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 53 см |
| Тістердің саны, дана | 24 |
| Кілт материалы | CrV болат |
| Ысырмалы механизмнің материалы | CrMo болат |
| Қосылатын шаршы, дюйм | 1/2" |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 28-210 |
| Кілт түрі | Аналогты |
| Дәлдік | 4 |
| Бұрылу бұрышы | 15 |
| Ені | 4 қараңыз |