
GRINDA 425217 бүріккіштері бақша мен көкөніс бақшасында өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғау үшін қолданылады. Аспалы конструкция пайдалану процесінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Телескопиялық ұзартқыш сым; шлангтың ұзындығы 1,2 м; иықта тасымалдауға арналған белдік; ұзартқыш сымның ұзындығы 65-97 см; ағынды реттеу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 425217 |
| Қаптамадағы салмақ | 2.8 кг |
| Биіктігі | 40 см |
| Ұзындығы | 61 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Пластик |
| Сорғының болуы | Жоқ |
| Бактың көлемі, л | 12 |
| Бүріккіштің ағынын реттеу | Иә |
| Иыққа тағуға арналған белдік | Иә |
| Түрі | Қолмен |
| Ені | 17 қараңыз |