


4 440 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Қол бүріккіш GRINDA 425055_z01, өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 425055_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.33 кг |
| Биіктігі | 20 см |
| Ұзындығы | 30 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Бактың көлемі, л | 1.5 |
| Түрі | Қолмен |
| Ені | 10 см |