
3 590 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

GRINDA 425053 помпалық бүріккіш, өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғау бойынша жұмыстарға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 425053 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.34 кг |
| Биіктігі | 18 см |
| Ұзындығы | 32 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Полиэтилен |
| Сорғының болуы | Иә |
| Бактың көлемі, л | 2 |
| Түрі | Қолмен |
| Ені | 13 қараңыз |