
4 090 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

GRINDA 425052 помпалық бүріккіш, өсімдіктерді зиянкестер мен аурулардан қорғау бойынша жұмыстарға арналған. Ағынды реттеу мүмкіндігі бар ұзаққа созылатын жезден жасалған саптамамен жабдықталған. Жұмыстың барынша жайлылығы үшін берік және жеңіл полиэтиленнен жасалған қобла. Бүрку қашықтығы 400 мм-ге дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 425052 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.42 кг |
| Биіктігі | 24 см |
| Ұзындығы | 35 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Полиэтилен |
| Сорғының болуы | Иә |
| Бактың көлемі, л | 2 |
| Ені | 14 қараңыз |