

8 920 ₸
Көтерме бағаны көрсету
СИБИН 39910-2 дөңгелегі арт. 39904 арбасын, сондай-ақ басқа өндірушілердің ұқсас арбаларын жөндеуге арналған. Болат диск. Отырғызу өлшемі 16 мм болат мойынтіректер. Қолданар алдында дөңгелекті 1,8-2 атм қысымға дейін үрлеу керек. Мықты конструкциясымен ерекшеленеді және жүктердің жеңіл қозғалысын және арбалардың тамаша маневрлілігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 39910-2 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.7 кг |
| Сыртқы диаметрі, мм | 380 |
| Ішкі диаметрі, мм | 16 |
| Биіктігі | 35 см |
| Ұзындығы | 35 см |
| Мақсаты | өнер. 39904 |
| Мойынтірек | Болат |
| Шинаның жұмыс қысымы, Атм | 1.8-2.0 |
| Түрі | Пневматикалық |
| Ені | 9 қараңыз |