
1 830 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

СИБИН 3788-48-300 нейлоннан жасалған қара қысқыштар электр сымдарының кабельдерін байламға тез байлауға және электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде оларды әртүрлі құрылымдық элементтерге бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3788-48-300 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.18 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 39 см |
| Ұзындығы, мм | 300 |
| Материал | Нейлон |
| Түрі | Тұтастырма |
| Өлшеп-орау, дана. | 100 |
| Түсі | Қара |
| Ені | 3 қараңыз |
| Ені, мм | 4.8 |