

10 040 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР 36655-250_z02 алмазды кескіш дискі, фарфор, мәрмәр және басқа құрылыс материалдарын суды міндетті түрде салқындату арқылы кесу үшін қолданылады. Жоғары сапалы болат дискінің беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді, жасанды гауһар тастардан жасалған жоғары тығыздықтағы кесу қабаты жұмысты мүмкіндігінше оңай және дәл орындауға мүмкіндік береді. БИЗОННЫҢ алмазды кескіш дөңгелектері – бұл мінсіз функционалдылықпен үйлесетін сапа мен бағаның оңтайлы арақатынасы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36655-250_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 25.5 кг |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Кесу жиегінің биіктігі (мм) | 7 |
| Дискінің диаметрі, мм | 250 |
| Ұзындығы | 1 қараңыз |
| Қону диаметрі (мм) | 25.4 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | мәрмәр, керамикалық, кафель плиткасы бойынша |
| Кесу түрі | сулы |
| Ені | 25 см |