
2 080 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 3665-200_z02 алмазды кескіш жүзі, әртүрлі құрылыс материалдарын өңдеуде қолданылады. Керамикалық плиткаларды, фарфор плиткаларын, мәрмәр және басқа құрылыс материалдарын суды міндетті түрде салқындату арқылы кесу. Кескіш жиектің түпнұсқа тұтас пішіні өңделетін материалда қажетті кесулерді бірқалыпты және екпінсіз жүргізуге мүмкіндік береді және жарықтар мен сынықтарсыз таза және ұқыпты кесуді қамтамасыз етеді. Металл байланыстырғыштың оңтайлы таңдалған компоненттері, тіпті ең күрделі материалдармен жұмыс істегенде де, айналымның ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3665-200_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.47 кг |
| Биіктігі | 21 қараңыз |
| Кесу жиегінің биіктігі (мм) | 5 |
| Дискінің диаметрі, мм | 180 |
| Ұзындығы | 22 см |
| Қону диаметрі (мм) | 25.4 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесу түрі | сулы |
| Ені | 0.5 см |