

5 830 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Алмазды сегменттелген кескіш дискі, ММ 230 х 22,2 мм, БИЗОН 36613-230_z01, бетонды, жиектастарды, қаптауыш кірпішті, тротуар плиталарын және басқа құрылыс материалдарын мәжбүрлі салқындатусыз кесуге арналған. Алмаз дөңгелектерінің корпустары айтарлықтай механикалық кернеуге және жоғары температураға төтеп бере алатын берік легирленген болаттан жасалған. Кесу жиегінің түпнұсқа сегменттелген пішіні өңделетін материалда қажетті кесулерді жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы синтетикалық алмастар. Металл байланыстырғыштың оңтайлы таңдалған компоненттері, тіпті ең күрделі материалдармен жұмыс істегенде де, айналымның ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Сегменттелген кесу жиегі тиімді жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36613-230_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.67 кг |
| Биіктігі | 24 см |
| Кесу жиегінің биіктігі (мм) | 7 |
| Дискінің диаметрі, мм | 230 |
| Ұзындығы | 26 см |
| Қону диаметрі (мм) | 22.2 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | бетон бойынша |
| Кесу түрі | құрғақ |
| Ені | 0.5 см |