
1 570 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

115 х 22,2 мм UHM, БИЗОН 36610-115_z01 үшін алмазды сегментті кесу дискісі бетонды, кірпішті, тротуар плиталарын, бордюрлерді және басқа құрылыс материалдарын мәжбүрлі салқындатусыз кесуге арналған. Алмаз дөңгелектерінің корпустары айтарлықтай механикалық кернеуге және жоғары температураға төтеп бере алатын берік легирленген болаттан жасалған. Кесу жиегінің түпнұсқа сегменттік пішіні өңделетін материалда қажетті кесулерді жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы синтетикалық алмастар. Металл байланыстырғыштың оңтайлы таңдалған компоненттері, тіпті ең күрделі материалдармен жұмыс істегенде де, айналымның ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Сегменттер шламның жақсы шығарылуын және тиімді жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36610-115_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.11 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Кесу жиегінің биіктігі (мм) | 7 |
| Дискінің диаметрі, мм | 115 |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Қону диаметрі (мм) | 22.2 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | бетон бойынша |
| Кесу түрі | құрғақ |
| Ені | 0.5 см |