
1 900 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 34025-05-25 өлшеу рулеткасы сызықтық өлшемдерді жүргізуге арналған. Соққыға төзімділігі жоғары резеңкеленген корпустағы сенімді өлшеуіш таспа.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34025-05-25 |
| Қаптамадағы салмақ | 0 келі |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Екі жақты шкала | Жоқ |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Ұзындығы, м | 5 |
| Магнитті ілмек | Жоқ |
| Нейлонмен қапталған | Жоқ |
| Бекіткіш түрі | жылжымалы |
| Ені | 0.5 см |
| Таспаның ені, мм | 25 |