

1 760 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

СИБИН 34020-10-25_z01 өлшеуіш рулеткасы сызықтық өлшемдерді жүргізуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34020-10-25_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0 келі |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Ұзындығы, м | 10 |
| Ені | 0.5 см |
| Таспаның ені, мм | 25 |